Topím se v tobě – Jasinda Wilder

Autor: Jasinda Wilder
Rok vydání: 2015
Nakladatelství: Ikar
Počet stran: 296
Orig. název: Falling Into You

Nell je mladá holka, která se zamiluje do Kyla. Kyle je její nejlepší kamarád od dětství, prakticky od plínek, a jejich přátelství přerostlo v lásku a v milování se.
Jednoho dne ovšem Kyle tragicky zahyne a Nell se s tím vyrovnává po svém. Jednoduše – nezvládá to. Na pohřbu potká jeho bratra Cottona a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Ale pozor.. Nic není tak růžové, jak se zdá. Nell v sobě skrývá tajemství, a ani Colton na tom není jinak. Zlo a duchové, černé myšlenky v jejich duších přebývají… Dokáží se s tím srovnat a mít vyrovnaný vztah? Dokáží překonat všechny nástrahy, co se jim postaví do cesty?

Odpovědi budete vědět po přečtení této knihy. Námět je úžasný a pro každého, kdo někoho ztratil, může toto dílo hodně znamenat.
Je to opět typická YA literatura, ovšem autorka se s tím poprala velmi zdařile. Nechybí tam napětí, romantika, smutek, radost a samozřejmě sex. Bohužel, pro mě byly sexuální části až moc popisné. Nejsem žádná puritánka, ale tohle mi přišlo až příliš a došlo u mě i k přeskakování stránek.
Více mne ale zaujalo, co se odehrává v mysli hlavních hrdinů. Pocity sebelítosti, trýzně a osamělosti, byly naprosto autentické, a proto stále nevěřím, že se jedná o smyšlený příběh.

V textu se setkáte se spoustou názvů písniček, které Colton hraje na kytaru (posléze i Nell). Bylo to příjemné, ničím to nekazilo požitek z knihy a navíc, jestli jste blázni jako já, tak si čtěte tuto knihu u pc. Protože youtube byl můj kamarád po celou četbu. Mám naposlouchané všechny a některé mám dokonce díky této knize v playlistu.
Více se asi napsat nedá, nerada bych Vám prozradila pointu příběhu. 🙂

Celkový dojem z knihy mám velmi dobrý. Líbila se mi, užila jsem si ji, použila jsem i papírový kapesníček a určitě knihu doporučím dále. Takže, pokud jste nečetli, tak si ji určitě sežeňte, pokud jste četli, jste také spokojení tak, jako já?

Daramegan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *