Leden 2020 – přečteno

Ahoj knižní nadšenci! 🙂

Když jsem psala mé roční shrnutí, kde shlédnutí článku šlo do astronomických čísel (díky za to!), nenapadlo by mě, že vás to tak bude zajímat.
Dostala jsem pár zpráv, abych psala i nějaké to měsíční shrnutí, protože přečtu dost knih a může tam být spousta tipů na čtení, které v tom ročním nezmíním.

Takže tady je první článek tohoto typu v tomto roce. 🙂

V lednu jsem přečetla 18 knih, z toho 4 dětské, takže se budu bavit o zbývajících čtrnácti kouscích.

Jednoznačně tou nejlepší byla Chůva od Gilly Macmillan.

Od autorky jsem přečetla všechny knihy a tato je nejlepší z nich. Napínavá, čtivá, odhaluje se zde tajemství, které se událo kdysi dávno… Přesně můj typ a pokud jako milovníci thrillerů a detektivek sáhnete po tomto kousku, nebudete určitě litovat.

Hned v závěsu za ní, co se týče bravurního příběhu a skvělého počtení se drží čtyři knihy. Píseň oceli od Michaely Merglové, Královna povětří a temnoty od Cassandry Clare, Dlouhý pochod od Stephena Kinga a Modrá smrt od Dylana H. Jonese.

A pak přišly na řadu knihy, které byly zajímavé, hezké, sice na mne nezapůsobily tak, jako ty výše, ale i přesto, pokud si na ně najdete čas, pokud se vám zalíbí třeba i jen obálka, určitě se do nich pusťte. Měla jsem totiž štěstí na příběhy, které všechny měly něco do sebe, každý byl svým způsobem krásný, každý byl jiný a každý, do jednoho se mi líbil. 🙂

A teď mě zajímá, četli jste některou? Chystáte se nějakou číst? 🙂

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Daramegan

Jedna odpověď na “Leden 2020 – přečteno”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *