Bouřlivá noc – Elle Kennedy

Autor: Elle Kennedy
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 232

„Asi měli ale důvod si myslet, že AJ je ten nejmilejší týpek na zemi. Byl to obrázek, který se snažil většinu času udržovat, nálepka, o niž celý život usiloval.
Kristepane, kdyby jen lidi věděli. Kdyby věděli, jak tvrdě pracoval na tom, aby byl tím zdvořilým, spolehlivým mužem, o něhož se může každý opřít. Jak často musel bojovat s tím, aby potlačil ty divoké touhy, které se v něm tak často probouzely. A jak bylo frustrující hrát poslušně roli marnotratného syna, dobrého kamaráda a spolehlivého přítele.“

Už žádný milý chlapík…
V okamžiku, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc. Ale s tímhle zkaženým andílkem, co na něj špulí rudé rty a dívá se těma neskutečně tmavýma očima? To jo. Dnešní večer už nechce být „milý“…
Brett Conlonová se snaží přesvědčit svou rodinu, že svou lehkomyslnou a divokou stránku už nadobro pohřbila. Nic – a nikdo – by pro její reputaci nebyl lepší než zlatý chlapec AJ Walsh…

A do třetice Bouřlivá noc. Podle všeho největší slušňák ze tří kamarádů. Ale každý má svá tajemství a kostlivce ve skříni a AJ není výjimka. Tento díl je taky o protikladech. On je milý kluk a ona nezkrotná rebelka, jak to ale celé dopadne je otázkou.

AJ Walsh vystupuje jako milý, hodný, konzervativní a spolehlivý muž a kamarád. Vždy je ochoten pomoct a poradit. Ale své pravé já ukrývá hluboko uvnitř a to od tragické nehody, která se jeho rodině stala, když byl malý. Od té doby se snaží být dokonalý syn, ale moc se mu to nedaří. MMA ani noční klub nejsou po chuti rodičům, ovšem on má aspoň malou radost, že dělá, co ho baví a jde mu to. AJ je asi nejvíce společenský a ukecaný, takže má na starosti bar a vše okolo. Rád se za něj postaví a pomáhá. Jeden večer, když je zrovna za barem, objeví se žena, která ho osloví na první pohled. V životě necítil takovou touhu a spalující vášeň, ty tmavé oči jako by ho uhranuly a probudily v něm pravého AJe Walshe.

Brett Conlonová je tatérka. Její matka umřela, když byla malá. Vyrostla s otcem a třemi bratry. Vlastní rodinný tetovací salon, který prosperuje a rozrůstá se. Její život byl zatím jeden velký mejdan, ale protože chce převzít novou pobočku, musí své rodině ukázat, že je zodpovědná a spolehlivá, a tak začne sekat latinu. Setkání s AJem ji ale připraví velkou zkoušku. Velmi vášnivou a nebezpečnou. Dokáže Brett najít rovnováhu v tom po čem touží a zároveň si zachovat své pravé já?

Brett a AJ k sobě jako pár pasovali nejvíce. Taky bych řekla, že Bouřlivá noc má největší rovnováhu mezi příběhem a sexem. Tím neříkám, že je ho tam méně. Myslím, že si tentokráte Elle Kennedy nastavila kvótu pro všechny tři díly naprosto stejně.

„Já nemůžu být s duchem. Chci tebe, AJi – skutečného, každou tvoji část. Chci tě celou dobu, nejen v soukromí, ale před celým světem, a dokud se nepřijmeš takový, jaký jsi, nemůžu s tebou být. Je mi líto.“
A pak byla pryč. Venku z auta a uvnitř budovy.
AJ zíral na prázdné místo vedle sebe a měl pocit, že mu někdo probodl srdce nožem.
A tehdy si uvědomil, že se do ní zamiloval.“

Bouřlivá noc začíná hodně rychle. V jedné větě čtete, jak AJ myslí na to, že ho všichni mají za slušňáka, že nikdy neměl sex na jednu noc a po tečce začne další věta tím, jak najednou vidí ženu, ze které se mu hned postaví a jeho mozek najednou myslí jen na sex na jednu noc.
Zasloužilo by si to trochu prostoru a trochu času, stačilo by půl stránky, ať tyto dvě naprosto odlišné myšlenky mají svou důležitost. Takhle to vyzní dost neuvěřitelně.

Musím uznat, že tentokrát mé rozhodnutí nedávkovat, ale číst celou sérii najednou ,nebyl dobrý nápad. Pro mě samotnou toho sexu bylo dost v jednom díle, natož ve třech za sebou. Ale příběhy mají vzrůstající tendenci, takže věřím, že se dostanete až na konec příběhu třetího dílu Bouřlivá noc, stejně jako já. Sice je to jiné než jindy, přesto si to zaslouží mé doporučení.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Bouřlivá noc můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *