Hrátky s doktorem – J. D. Hawkins

Autor: J. D. Hawkins
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2023
Počet stran: 304

„Málem jsem upadla naznak, jak mě bolely nohy z dvanácti hodin stání, ale cihlová stěna mě zachytila za paži a narovnala. Mým unaveným smyslům chvíli trvalo, než se soustředily na tuto překážku, ale jakmile se jim to povedlo, soustředily se opravdu intenzivně.
„Hej,“ promluvila ta cihlová zeď. „Promiňte. jste v pořádku?“

Atraktivní pediatr Colin Pierce přechází z nejluxusnější nemocnice v Los Angeles do jiné, která se té první zdaleka nevyrovná, ale je šťastný a spokojený. Hodlá začít nový život, v němž chce dodržovat hlavně jedno pravidlo: nezačínat si nic se žádnou spolupracovnicí, protože drsná zkušenost s předchozí známostí se šéfkou nemocnice ho vytrestala natolik, že si na to hodlá dát velký pozor.
To by však nesměl potkat gynekoložku Miu Taylorovou, jež mu připadá jako naprostý protipól jeho expřítelkyně. Jeho citové zmatky se ještě znásobí, když zjistí, že bývalá šéfka ho pronásleduje natolik, že dokonce nastoupila na uvolněné místo ve vedení jeho nového působiště. A znovu začíná kolečko stalkingu, emočního nátlaku a přetěžování v práci, kterému se snažil uniknout. Teď však před svou šílenou expřítelkyní musí chránit především Miu – hlavně tím, že se k ní nebude vůbec znát. Jak ustojí tuto novou životní krizi, se dočtete v nové knize J. D. Hawkinse Hrátky s doktorem.

Konečně jsem se dočkala a začetla se do nové knihy mého oblíbeného autora, který píše romantické a erotické příběhy, jako by byl ženou! 🙂 J. D. Hawkins si tentokráte připravil pro své čtenáře sexy doktora, sexy doktorku a nemůže z toho vzniknout nic jiného než Hrátky s doktorem. 🙂

Tak jo, Hrátky s doktorem. To byla jízda na jednu noc. 🙂 Kdyby pediatrička mých děti nebyla starší žena, ale tady tento doktor Colin, mám za to, že bych asi byla i ráda, když by byly děti nemocné… 🙂 Přeháním, to víte, že ano, ale přeci jen, takový sexy doktor, jak ho popsal autor, se jen tak nevidí, možná v nějakém seriále v televizi, ale v realitě ani omylem.
A jak už to tak bývá, tak Colin utíká z luxusní nemocnice do omšelé, staré, a má k tomu své důvody a tou je jeho ex partnerka. K čemu došlo? Co se stalo? To se ode mne nedozvíte.
A samozřejmě i v té omšelé a staré nemocnici se nachází žena, doktorka, ke které je Colin přitahován vesmírnou silou. Jenže nesmí se nechat přitáhnout, protože chce, aby Mia byla v bezpečí a to nejen před jeho choutky…

„Otravný, říkáte?“
„Je veřejným tajemstvím, že má rád ženy,“ pokračovala Beatrice. „Kdybyste ho někdy potřeboval najít, jděte tam, kde je fronta hypochondrických modelek.“

Tentokráte autor postavil proti sobě dva silné hráče. Dva hrdiny, kdy oba jsou „za vodou“, nikdo nemusí nikoho zachraňovat a Colin si své problémy musí vyřešit vlastní cestou. Což bylo příjemné zpestření od těch příběhů, kdy silný muž zachraňuje slabou ženu nebo silná žena zachraňuje muže před jeho démony. Tady si každý řešil to své, což se mi opravdu líbilo. Ale jinak jsou Hrátky s doktorem přesně takové, jak byste od J. D. Hawkinse očekávali. Možná tam až tak moc nejiskří romantika, z jiných knih, kdy si dva hráli na kočku a myš to bylo více znát a tím pádem mi to přišlo záživnější, a tuto bych řadila do těch poklidných vod, přesto jsem spokojená.

Autorového Hvězdného šéfa už nic nepřekoná, to je jasné, ale Hrátky s doktorem jsou taky moc príma. Stále je zde stejný vzorec, takže nečekejte převratnou novinku, co se děje týče a spíše očekávejte, že se budete nechat unášet na vlnách příběhu, který je vtipný, romantický a přesně takový, jaký musí být, abyste se zasnily, milé dámy. 🙂 Přeji příjemné čtení!

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Hrátky s doktorem můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *