Hravé úkoly pro velké šikuly – Václav Ráž

Autor: Václav Ráž
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 128

Baví vás řešit hádanky, hlavolamy, logické úkoly nebo vystřihovat z papíru senzační věci? Jsou pro vás papírové skládačky skvělá zábava?
V této knížce na vás čekají úžasné papírové vystřihovánky, bludiště, osmisměrky, skládačky a další super úkoly.
Ukažte, že si umíte poradit i s tou nejzáludnější hádankou a tím nejzapeklitějším rébusem, a vyřešte všechny zábavné úkoly!

Tentokráte se nejedná o žádnou recenzi, kterou pro vás napíšu, ale spíše zase informativní článek, abyste věděli, že v nakladatelství Bambook vyšel tento rok pracovní sešit s názvem Hravé úkoly pro velké šikuly.

Je léto, školy a školky zavřené, děti doma, venku prší a vy musíte řešit své pracovní úkoly a nevíte, co dát dětem, aby se zabavily? Tak to je tato publikace pro vás to pravé ořechové, protože Hravé úkoly pro velké šikuly je ideální na tuto dobu. Děti se nebudou nic učit, ale řešit zábavné úkoly, které je zabaví a rozhodně nebudou mít pocit, že se „musí“ učit i o prázdninách.

Je to ideální zábavou pro děti od šesti let, ale spoustu úkolů zvládnou když tak i mladší, jako třeba můj pětiletý syn.
A co všechno na ratolesti čeká? Krom spousty bludišť, které už jsou v takovýchto knížkách standardem, zde najdou i papírové puzzle, jenž si musí sami vystřihnout a pak můžou skládat a skládat. Nechybí zvířátka k vystřižení, ze kterých si vytvoří malou papírovou zoo nebo budou hledat rozdíly mezi obrázky, hledání stínů, odpovídání na otázky či malování.

Všechny obrázky má na svědomí Václav Ráž, kterého znáte z mých recenzí a určitě si uvědomujete, že jeho ilustrace jsou perfektní. Barevné, veselé, prostě lahoda pro oči a to nejen ty dětské.

Hravé úkoly pro velké šikuly je sešitem, který má dost stran, na kterých je spousta zábavy pro vaše děti a věřím, že u něj zažijí spoustu legrace a radosti. Za nás doma doporučujeme a jdeme tvořit vlastní papírovou zoo. 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Hravé úkoly pro velké šikuly můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *