Hříšná noc – Elle Kennedy

Autor: Elle Kennedy
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 160

 „Její kamarádky měly pravdu. Náhodný sex nebyl její styl – sakra, vždyť s nikým nešla do postele ani na prvním rande – a stejně ze sebe ohledně předešlé noci nedokázala vyloudit jedinou výčitku.
     Gage Holt… Bože, všechno na něm ji vzrušovalo. Jeho spalující šedé oči. Ta drsná pohledná tvář. Tmavé strniště na silných čelistech. A to tělo… Kriste. Tyčil se nad ní a jeho postava byla celá pevná a vypracovaná. Široká ramena, svalnatý hrudník, dlouhé nohy.“

Občas trochu zlobit není špatný nápad…
Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena si vzít, co chce.
Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu.
Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.

Nová série After Hours od Elle Kennedy obsahuje tři útlé knihy. Protože je to jedna z mých oblíbených spisovatelek tohoto žánru, čekala jsem na celou sérii, ať pak nemusím mít třeba okousané nehty. Asi jsem očekávala více romantiky a lásky, místo toho jsem dostala spoustu, ale spoustu sexu a žhavých scén. A víte, jak já to mám, ale i přesto jsem přečetla všechny tři a začneme prvním dílem Hříšná noc.

Gage Holte je klasický hrdina se špatným dětstvím. Nedůvěřivý, tajemný, mlčenlivý a proutník. Své zkušenosti z dětství si v sobě nese až do dospělosti, takže nepěstuje žádné dlouhodobé vztahy, kromě dvou přátelství. Jedno z dětství, druhé z doby zápasení. Ale i tak není otevřená kniha, pořád si své soukromí chrání, hlavně když dojde na city. Spolu se svými přáteli si Gage po ukončení kariéry v MMA otevře noční klub. Už těch modřin a zlomených nosů měl dost. Chce klid a normální život. Vede část ohledně zajištění bezpečnosti, takže je hlavní vyhazovač a má pod sebou celou ochranu klubu. Bohužel ukončit zápasy se mu hned tak nepovede, jeho problémový bratr opět skončí v problémech a Gage musí zpátky do klece. Mezitím ale potká ženu, která na něj udělá dojem svým odhodláním a pohledem na svět. Změní i ten jeho?
Skyler Thompsonová je hodná holka. A to doslova. Studuje psychologii a u toho pracuje jako servírka, aby měla na život. Nikdy ale nezažila sex na jednu noc. Vzrušující a divoký život ji nic neříká. Zatím žila podle pravidel, někdo by to nazval jedná velká nuda. Když uvidí Gage, je rozhodnuta vyzkoušet zakázané ovoce, ať to stojí, co to stojí. Ví, že musí jít city stranou, ale její povaha je silnější než aktuální předsevzetí a tak nakonec bojuje do poslední chvíle o muže, do kterého se zamilovala.
„Gage se cítil, jako kdyby mu do hrudníku opakovaně bušila spousta pěstí – a nemělo to co dělat s faktem, že včera v noci to osm mužů skutečně udělalo.
    Ten hnusný pocit způsobila bolest, s jakou se na něj Skyler svýma modrýma očima dívala. Věděl, že jí nakonec ublíží, ale vědět a vidět to byly dvě docela odlišné věci. Dva dost odlišné stupně čiré agonie a absolutního znechucení nad sebou samým.“
Hříšná noc je spíše noc plná sexu a to nejen jednou. Sice se v pozadí odehrává hezký příběh o tom, jak dva lidé s rozdílnými pohledy na svět bojují o to samé, ale celou knihu se v popředí drží sexuální stránka.
Jedná se o útlou knihu,  jak už jsem psala v úvodu, takže ji máte raz dva přečtenou. Také vás nezdržují žádné dlouhé popisy, nudné pasáže či prodlevy v příběhu. Hříšná noc je jedna velká jízda od začátku až do konce.
Tentokrát vás Elle Kennedy nevezme do pohádkové říše, jak jsme u ni více méně zvyklí. Teď vás čeká opravdu Hříšná noc a ne jedna. Pokud máte chuť vyměnit růžové brýle za červené, je tato kniha vhodná volba.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Hříšná noc můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *