Kde na světě?

Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 32

Začínáme ve vesmíru a postupujeme dolů do hor, do měst, k hladině moře a dokonce i pod jeho hladinu.
Máte za úkol mezi různými postavičkami a věcmi najít konkrétní věci a děje. Na každé dvoustraně se také dozvíte zajímavosti a rekordy.
Procvičte si svou schopnost soustředit se a splňte různé úkoly. Tato kniha poskytne dětem zábavu na dlouhou dobu.

Velkoformátová kniha pro děti, s názvem Kde na světě? se stala jednou z nejoblíbenějších v poslední době – u nás doma. Kdybych neřekla razantní NE, že není místo v kufru, jela by s námi i na dovolenou. 🙂

Tato kniha v sobě skrývá jen málo stran, což je škoda, protože můj pětiletý syn se u ni zabavil opravdu na dlouhé minuty, oba dohromady jsme soutěžili kdo dřív najde a díky tomu jsme si užili další formu zábavy, takže můžu zodpovědně říct, že i já sama jsem z této publikace nadšená.

Na cca 32 stranách na vaše ratolesti čeká hledání objektů, několik zajímavostí a to vše je rozděleno do různých odvětví. Jak je psáno v anotaci, začíná se vesmírem, pak se dostanete na oblohu, ocitnete se na horách, budete viset na stromech, slezete pár věží, projdete se nejednou ulicí, zaplavete si, dostanete se i pod zem, přímo pod město a do samotných hlubin moří. Tato výprava byla pro mého syna fascinující (a je neustále), a proto věřím, že bude i pro vaše děti.

Věděli jste, že největší výška, do jaké kdy doletěl papírový drak je 4880 metrů? Fúúú, nepředstavitelné, co? 🙂 A chtěli byste vědět, kolik skočí jedním skokem kamzík? Nebo jaký je nejstarší druh stromu či jaká byla nejdelší objevená žížala? Tak to honem utíkejte pro knihu Kde na světě?, protože tohle všechno a mnohem víc se v ní dozvíte.

Na knize Kde na světě? je výhodou i papír, na kterém je vytištěna. Je hrubší, takže i častým osaháváním se hned tak neohne, neodře, ale před fixy a propiskami chráněn není, tak na to pozor. 🙂 Věřím, že tohle se vám všem bude líbit a já vám přeju moře zábavy! 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Kde na světě? můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *