Najdi mě! Mořské dobrodružství s vlkem Bernardem – Agnese Baruzziová

Autor: Agnese Baruzziová
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2020
Počet stran: 48

Už jste někdy potkali vlka v brýlích? Ale  Bernard je opravdu potřebuje. Kamarád krab mu na dovolené připravuje různé zábavné a pestré pozorovací hry, aby si vlk zlepšil zrak a pozornost. Děti si s knihou užijí spoustu legrace a zároveň budou trénovat svůj postřeh, trpělivost a soustředění.

V tuto chvíli tu mám pro vás spíše informativní článek než recenzi. Jde o knihu Najdi mě! Mořské dobrodružství s vlkem Bernardem, která může být skvělým tipem na vánoční dárek pro vaše nejmenší.

Na několika stránkách velkoformátové knihy Najdi mě! na vás vykoukne spousta úkolů. Vždy na dvoustraně budou oči dětem přecházet, a nejen jim, věřím, že i někteří rodičové to budou mít stejně, protože se bude na první pohled zdát, že tam nemůže být nic odlišného. Ale opak je pravdou.
Každá dvoustrana má svůj úkol, a vy musíte vlku Bernardovi pomoci. Tedy ne vy, drazí rodičové, ale vaše děti.
Najít rybu, která není jako všechny ostatní, najít určité rozdíly, najít podle zadání obrázky a podobně. Není to nic složitého a věřím, že se s tím poperou i malé děti – od tří, čtyř let.

Můj syn má čtyři roky a když jsem mu přečetla, co má dělat, neměl problém se zapojit do hledání a pomáhal vlkovi. Osobně se přiznám, že i mi to chvíli trvalo, než jsem něco našla.

Najdi mě! díky tomu, jak se sestavená, pomáhá vašim dětem nejen si zostřit zrak, ale také myšlení. Orientovat se v množství, na první pohled stejných obrázků, najít rozdíly, objevit skryté symboly a to všechno jako pomoc jednomu vlkovi, co říkáte, nezní to báječně? 🙂

Kniha Najdi mě! je navíc vytištěna na kvalitním papíru, takže když jsem nechala syna samotného a šla něco dělat, nebála jsem se, že by z ničeho nic roztrhnul stránku či došla kniha k nějaké úhoně. Pokud hledáte kreativní zábavu pro vaše nejmenší, tak se na tuto publikaci rozhodně podívejte.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Najdi mě! můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *