Nemilosrdný král – Meghan March

Autor: Meghan March
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2021
Počet stran: 256

„Ten chlap je tak bezmezně zvyklý dostat, co chce, že by nikdy neočekával nic míň než poslušné splnění svých příkazů, ať už vyslovených, nebo naznačených.
Kašlu na něj.       
Všechno ve mně úpěnlivě žadoní, ať se vzbouřím. Pak jedna maličká část zaječí: 
Sbal si pár věcí, utíkej na letiště a odleť na Madagaskar.       
Zavřu oči a myslím na fotky, které jsem dostala minulý týden. Svých sester. Svých rodičů. Magnolie. Svých zaměstnanců.“

New Orleans patří mně.
Neznáte moje jméno, ale ovládám všechno, co vidíte – a taky všechno, co nevidíte.
Můj vliv nezná hranic a mé požadavky jsou vždy splněny.
Nemusel jsem půjčit peníze krachující rodinné palírně, ale těší mě, že je mám v hrsti.
Že mám v hrsti ji.
Neví, že mě zaujala.
Měla být opatrnější.
Bude moje. Dostanu ji. Možná si ji dokonce nechám.
Je načase, aby mi splatila dluh.
Keiro Kilgoreová, už jsi majetkem Lachlana Mounta.

Na knižní trh přichází nová série od Meghan March. Na našem trhu nová spisovatelka, takže jsem netušila do čeho jdu. Nemilosrdný král mě mile překvapil. Po přečtení budete mít dostatečnou dávku vzrušení, napětí i tajemství. A na konci zjistíte, že se nemůžete dočkat dalšího dílu.

Lachlan Mount vlastní New Orleans, není tím myšleno hmatatelně, ale vše co se v tomto městě stane – zákonné i nezákonné obchody, vše jde přes něj. Bez jeho souhlasu si nikdo skoro ani nekýchne. Jak získal takovou moc, že se ho všichni bojí, nikdo neví. Všichni se děsí toho, že by ho mohli poznat, protože to je známka toho, že jste v průseru, ze kterého není cesta ven. Jinak je jako člověk neviditelný a nikdo o něm nic neví, ani google ho nezná.
Městem se o něm šíří různé hrůzostrašné fámy a Lachlan je rád, že má takovou moc, že ho všichni poslouchají a nikdo se mu neodváží odporovat. Když se rozhodne, že se někdo stane jeho majetkem, tak se tak stane, ale na každého čeká vzbouřenec, soupeř nebo láska, ať už je rovnocenný nebo ne, jeho zbraně jsou na počátku neviditelné. Ano, hádáte správně, mluvím o ženě, protože žena je zkázou pro každého muže, když potká tu pravou.

Tentokrát si Mount vybere ženu, která mu imponuje víc než doposud jakákoliv žena. Cítíte, že tento výběr nebyl náhodný, že se za ním skrývá nějaké tajemství, které časem určitě Kiera odhalí, ale zatím si myslí, že ji tento muž našel kvůli dluhu. A ne ledajakému dluhu, částka kterou si od něj vypůjčil její zesnulý manžel, je tak vysoká, že ji neumí splatit, a tak aby zachránila rodinnou palírnu, přistoupí na druhou variantu, jak splatit tento dluh. Dobrovolně se vydat Mountovi a stát se jeho majetkem. I když se snaží s ním bojovat, její tělo ji zrazuje a on to ví a tak se stává vítězem. Kiera nepřestává proklínat jak svého zesnulého manžela, který ji podváděl a utratil všechny peníze firmy, tak svého věřitele.

„Chtěl jsem ti vrazit ptáka do krku a přinutit tě, abys spolkla každičkou kapku, ale celý jsi to podělala.“       
Ta pusa, o které mluvil, ta, která se zatím mého ptáka nedotkla, se ohromně otevře. „Chceš říct, že je to moje vina?“ Ukáže na sebe a zavrtí hlavou. „Jsi hajzl.“       
Žádná jiná žena by se neodvážila mě urážet tak jako ona, ale mě to z nějakého důvodu baví. Většinou.       
„No, aspoň jsem ten hajzl, který si bral vždycky kondom. Ode mě nic nechytíš. Můžeš mi věřit.“       
„Věřit ti? Nikdy!“         
Přestanu se ovládat. Právě jsem měl nejlepší sex ve svém životě, se ženou, která mě nechala tak dlouho čekat, a potom co mi pták přestal pulzovat, jsem si ho nemohl užít déle než pár vteřin, protože začala vyvádět kvůli prezervativu.“

Nemilosrdný král je prozatím první díl série Mount Trilogy. Píšu prozatím, protože nikdy nevíte, kdy se spisovatelka rozhodne přidat další díl. Jak už víte, název série se jmenuje podle hlavního hrdiny. Tak, jako tento román má vše, co očekáváte a co máte v tomto žánru rádi, tak má i své mínusy a to tu svou nerealistickou stránku. A to, holky řekněme si upřímně, žádný chlap neumí číst naše myšlenky a plnit naše tajné nevyslovené přání.

Tento příběh vám dá vše, co od milostného románu čekáte. Čtete stránku za stránkou, příběh plyne tak rychle, že se nenadějete a jste na konci a přitom jste toho zažili dost, aby vás první díl série Mount Trilogy uspokojil. I když už to vypadá, že příběh bude pokračovat v následujících dílech jako nudné nahánění upřímné lásky, tak vás konec překvapí a zjistíte, že to asi nebude nudné čtení.

Kniha Nemilosrdný král je vhodná pro každou plnoletou dívku, slečnu, ženu, která má ráda romány se sexuální tématikou. Vše je zde v rovnováze, žádné několika stránkové podrobné popisy. Vkusné a přiměřeně dlouhé sexuální hrátky, které vás baví a navodí tu správnou atmosféru.
Tajemství, které už teď tušíte, ale víte, že je nedostanete tak snadno a na některé si budete muset počkat trochu déle, takže o napětí není nouze, protože je třeba zaujmout, ať je důvod číst další díl.
Mě styl této spisovatelky sedl a tak se těším co se dočtu dále. Doufám, že vás to navnadilo a společně semnou se začtete do této série a už máte knihu Nemilosrdný král na nákupním seznamu.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Nemilosrdný král můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *