Nepřestanu tě milovat – Robert Munsch

Autor: Robert Munsch
Ilustrace: Sheila McGraw
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 32

Mladá žena drží novorozeného syna a láskyplně se na něj dívá. Zpívá mu tiše:
Nepřestanu tě milovat,
nepřestanu tě mít ráda,
dokud budu živa,
budeš mým děťátkem.
Dojemný příběh o chlapci, který se stává mužem, a o trvalé a trpělivé rodičovské lásce. Nepřestanu tě milovat je kniha, kterou si užijí jak děti, tak dospělí – znovu a znovu.

Nepřestanu tě milovat je velmi útlou knížkou, která dokazuje, že mateřská láska je opravdu ta nejčistší a nejupřímnější láskou, která vůbec je.
Od té doby, co mám děti, o tom vím, jsem o tom přesvědčena. A i kdybych nebyla, tak touto knihou si to potvrdím.

Poprvé vyšla kniha Nepřestanu tě milovat v roce 1986, kdy sklidila úspěch u mnoha rodičů i dětí, které zahřála u srdce a potěšila. A právě teď vyšla u nakladatelství Bambook a věřím, že opět se stane to, co kdysi. Že zase potěší spoustu lidí, kteří si tento krátký příběh přečtou.

Nepřestanu tě milovat je vlastně úplně jednoduchý příběh, v pár větách vám autor ukáže, jaká může být mateřská láska a hlavně, je to i příklad, jaká by měla být. Možná se vám to bude zdát divné v jednu chvíli, tak jako mi, ale když se oprostíte od toho, že je to „nereálný“, zůstane vám pouze důkaz toho, že mateřská láska je nejvíc.

Žádná jména, žádné sáhodlouhé texty, nic. Jen čistá láska v pár písmenkách. Přesně tohle vás čeká v příběhu Nepřestanu tě milovat, navíc text je provázen na každé stránce ilustracemi, které jsou hezké, všeříkající, jednoduché, ale přitom upoutají na první pohled. Pokud chcete pro své děti něco osobního, ukázat jim i knihou, že je opravdu milujete, můžete klidně touto. Já už ji Jiříčkovi podepsala, napsala věnování a věřím, že to jednou ocení… 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Nepřestanu tě milovat můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *