Papírové vlaštovky – Thade Precht

Autor: Thade Precht
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2019
Počet stran: 164

Návody na složení 25 modelů úžasných a osvědčených papírových vlaštovek. Složení každého modelu je srozumitelně vysvětleno a postup vidíte na obrázcích.  K dispozici je také 55 barevných papírů velikosti A4, ze kterých složíte ty nejhezčí a nejpestřejší vlaštovky.

Opět se hlásím s tipem na knížku, kterou využijete se svými dětmi a můžete si díky ní vykouzlit krásné společné okamžiky plné zábavy.

Konkrétně se jedná o knihu Papírové vlaštovky. No schválně, kdo z vás si posílal přes třídu vlaštovky se vzkazy? Nebo kdo z vás posílal z okna svého domu nebo bytu vlaštovky? Já jo, a úplně nejlepší bylo, když jsem byla někde v paneláku – vysoko. A úplně nejhorší bylo, když to vlaštovka vzala směrem dolů, rapidně, ihned, bez známky snahy létat. 🙂

Ovšem to se mi už teď nemůže stát, tudíž můj syn mé chyby opakovat nebude a bude mít jedny z nejhezčích a díky této knize i nejbarevnějších vlaštovek vůbec.

Ptáte se proč nejbarevnější? Protože kniha Papírové vlaštovky není jen o tom, aby vám dala návod, jak je poskládat, ale také obsahuje 55 pestrobarevných papírů, které jsou připraveny na vaše vlastní tvoření vlaštovek – a to už je pěkná nadílka, tomu věřte.

Na začátku vás autor nejdříve seznámí se základy skládání a se symboly, které jsou určené k tomu, abyste vše poskládali jak máte. Nezapomene připomenout, na co si dát pozor, jaké nástroje a materiál budete potřebovat.

Následuje rozdělení vlaštovek podle typu a troufnu si říct i podle složitosti. Klasika jsou šipky, které známe všichni, pak vás čekají kluzáci a nakonec umělecké modely. 25 přesných a podrobných návodů na vlaštovky, které budou jak dospělé, tak děti.
Tak co, kterou si poskládáte jako první? Bude to Moucha, Platýs, Lenochod nebo Létající ryba? 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Papírové vlaštovky můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *