Pekelné úkoly čertí babičky – Iva Gecková

Autor: Iva Gecková
Ilustrace: Drahomír Trsťan
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2020
Počet stran: 88

Luštíte rádi křížovky a osmisměrky? Myslíte si, že je to jednoduché, pohodička a už vás nic nedokáže překvapit? Tak to se tedy mýlíte! V tomto pracovním sešitě objevíte křížovky, co se kroutí jako užovky, a také tajemné čertisměrky. Že nevíte, co to je? Stačí otevřít sešit a pustit se do luštění, se kterým vám pomůže oblíbená čertí babička a celé peklo. Ale pozor! Všechny úkoly jsou určené jen pro čerty a čertice, takže si sáhněte do vlasů a ověřte si, jestli vám tam rostou čertí růžky.
Pekelné luštění pro všechny po čertech mazané děti! 

Ahoj přátelé, dnes opět na vás nevykoukne recenze, ale tip na zábavu pro vaše malé čertíky a čertice.
Iva Gecková napsala úžasné pohádkové příběhy s čertí babičkou, a protože věřím, že žádné dítě nemá babičky dost, tak se objevil na trhu pracovní sešit Pekelné úkoly čertí babičky se spoustou zábavy vevnitř.

Na téměř sto stránkách bude na vaše děti čekat spousta zábavných, čertích úkolů, které jsou doplněny úžasnými ilustracemi od Drahomíra Trsťana.
Ze všeho nejdřív na děti čeká průvodní babiččin dopis, poté následuje čestné prohlášení o tom, že dítě – respektive čertík nebo čertice, budou plnit úkoly zodpovědně, nebudou odmlouvat a slíbí, že každý den splní aspoň jeden úkol.

Hned na to dostanou děti pár rad. Věděli jste, že se děti musí před každým úkolem zatahat za rohy nebo zaťukat na kebuli? 🙂 A proč? To se dozvíte na začátku knihy Pekelné úkoly čertí babičky.
A vzápětí se začnou objevovat zábavné úkoly, rébusy, osmisměrky – ehm, tedy pardon, čertisměrky, hádanky nebo bludiště.

Děti zjistí, jaká je polévka pro čerty, jaké jsou rčení o čertech, něco se dozví o zvířatech, kouknout na recept čertí babičky, budou hledat opaky, rozdíly nebo pomůžou s dortem pro samotného Lucifera.
Že vám to přijde zábavné? Tak to si pište! Na každé stránce je jeden úkol, těch stránek je více než sedmdesát a můžu vám slíbit, že Pekelné úkoly čertí babičky jsou fakt úžasné.

Teď ještě něco k ilustracím, které si dle mého zaslouží nějakou zmínku, protože ilustrátor umí nakreslit čerty tak, abyste si je zamilovali. Už jen kvůli těm obrázkům stojí za to, aby vaše děti měli tuto knihu – přesněji tedy pracovní sešit.

Pokud chcete, aby si vaše děti procvičovaly psaní, čtení, počítání zábavnou formou, tak se rozhodně po knize Pekelné úkoly čertí babičky poohlédněte. Jde o kousek, který je zábavný, vtipný a nenápadnou formou přiměje děti zapojit svou šedou kůru mozkovou. 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Pekelné úkoly čertí babičky můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *