Přečteno únor 2020

Ahoj všem,
únor ke mě nebyl příliš hodný. Ač byla spousta dní, nebyl vůbec čas na čtení. A když byl, nebyla chuť. Koukala jsem se do statistiky a naprosto stejné jsem to měla i v únoru 2019. Takže oficiálně považuji měsíc únor za strůjce mé čtecí krize. 🙂

Ale i tak se mi podařilo přečíst 12 knih, z toho 2 dětské společně se synem.
Nejlepší za únor 2020 považuji knihu z nakladatelství Fortuna Libri s názvem Tlustoprdka, no a co? od autorky Renaty Názlerové.

Z přečtených dětských knih to byly Potíže s mrkví/Velký závod od Katy Hudson, taktéž nakladatelství Fortuna Libri a Kniha skřítků náladovníčků od D. Medzvecové.

Další přečtené jsou – bez udání pořadí nebo oblíbenosti, protože všechny byly dobré, Patříš mi od M. Tilbury a Pššt – M. Sherratt – nakladatelství Katto.cz.

Z nakladatelství Baronet se mi do rukou dostala další kniha od mého oblíbence J. D. Hawkinse s názvem Neprofesionál, ale nedosáhla topu jako jeho první příběh a také novinka od B. Cartland s názvem Paprsek slunce – tyto historické romance jsem nikdy nečetla, ale čím jsem starší, tím víc si je užívám – je to oddechovka, předvídatelná, ale milá a rychle plynoucí se spoustou gentlemanů. 🙂

Du rukou se mi dostaly i dvě knížky z nakladatelství Beta. Tou byla kniha Jak oškubat mafiány a zůstat naživu od W. Boyle – naprosto famózní jízda u které se opravdu budete bavit a pak Srovnáno se zemí od S. Kinga, která mi tedy moc nesedla.

Nakladatelství Cosmopolis vydalo knihu Mrazivá krutost od C. Frearové, kterou jsem mohla díky spolupráci číst v předstihu a proto už recenzi mám, ale kniha je již v prodeji – neměla by vám uniknout. 🙂 A pak z nakladatelství Metafora další knížka z edice 7lásky – Devět tváří tebe od Janice Pariatové.

Poslední knihu, kterou zmíním, je Běh času od Anne Tyler. Tady vám recenzi ještě nenabídnu, protože jsem ji psala pro Chrudimku.cz a ještě nebyla vydána. Ale můžu vám říct, že je to román, který plyne velmi, velmi pomalu, navíc na začátku to vypadá fakt zajímavě a postupně to ubírá na své zajímavosti… Až bude recenze vydaná, budete informováni.

Odkazy na recenze knih, které vás zaujaly, máte opět v prokliku.
Jaký byl váš únor?
Mějte se krásně, díky za přečtení!
Daramegan

3 odpovědi na “Přečteno únor 2020”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *