Sandy – Melanie Moreland

Autor: Melanie Moreland
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 240

„Vytáhla jsem dárek z krabice, zastavil se mi dech a z očí se mi vyřinuly horké a prudké slzy. Můj obraz! Nechal mi zarámovat jeho kopii.
   Vzpomínky na krásný víkend. 
    Ten obraz představuje více než jen vzpomínku.
    Byl to začátek něčeho nového a krásného, a já jsem to zahodila.
    Jordan měl pravdu.
    Byla jsem zbabělec.“

Za každým úspěšným mužem stojí žena. Co se stane, když jste ženou, která stojí za celým týmem?
Poslední kniha podle USA Today nejprodávanější série Vested Interest.
Sandy Prestonová je již léta matkou, přítelkyní, důvěrnicí a vůdčí silou mužů v BAM. Ti teď mají nové životy, a ten její se drasticky změnil. Může jít dál, a najít lásku podruhé? Přijmou ty změny muži, které považuje za svou rodinu?

Poslední díl oblíbené série Vested Interest Sandy zakončuje krásný, vtipný, láskou a sexem nabitý příběh chlapců a jejich přátel z BAM. Je pravda, že za těch 7 dílů jsme zažili společně snad všechny emoce, které u knih jdou. Sandy je sice stejného ražení, ale přesto je více o lásce, touze, obětování a šťastného života.

Jak už víme, tak knihy se vždy jmenují podle hlavního hrdiny a poprvé se setkáváme s hlavní hrdinkou. Co je ale na Sandy Prestonové to nejdůležitější je to, že je tmel celého příběhu. Bez ní by žádný příběh nebyl, protože bez ní by nebylo BAM. Když potkala tři mladé hejsky, co se hádají o domácích činnostech, zasáhl ji pud mateřství, který nemohla prožívat pro své vlastní děti. Nabídla jim pomoc a oni ji přijali a adoptovali ji jako svou mámu. Její život nebyl jednoduchý, ale byl šťastný a naplněný láskou. Její manžel ji zbožňoval a kluci ji vynahradili vlastní děti natolik, že si uvědomila, že rodinou se nemusíte stát jen díky stejné krvi. Když její manžel umřel, její úsměv i oči ztratili svou pověstnou jiskru. Najde se někdo, komu bude moct opět svěřit své srdce i tělo?
Mužským protějškem pro Sandy je dlouholetý pracovník ve firmě, kterého si všichni váží. Bez něj by žádný projekt nepokračoval. Říkají mu král papírování a už jsme se s ním trochu poznali v díle Van. Sedí s Vanem v kanceláři a byl mu hodné nápomocný v jeho příběhu. Jordan Hayes je vdovec o pár let déle než Sandy. Hodně si spolu rozumí a navzájem se v těch těžkých chvílích podporovali. Jordan si uvědomil, že jeho city nejsou jen přátelské a tak čeká na vhodnou chvíli, až bude Sandy připravená, aby ji mohl pozvat na rande. Je Sandy ta pravá, se kterou by mohl najít podruhé štěstí a užít si zbytek života ve dvou?
„Pokud byla připravená. Měl jsem pocit, že to bude největší překážka, kterou bude potřeba překonat. Ve svém životě jsem dospěl k bodu, kdy jsem cítil, že bych chtěl svůj čas znovu s někým sdílet. Otázkou bylo – dospěla k němu i Sandy?
    Zavřel jsem notebook, aniž bych se s aplikací obtěžoval nějak dál pracovat.
    Věděl jsem, co musím udělat.“
Poslední díl nabízí krásnou a klidnou tečku. Sandy je hodně o vztazích, náklonosti, důvěře, rodině a lásce. Žádné drama nečekejte. Dostane se vám zajímavé pojetí toho, že když zůstanete sami po smrti milovaného partnera, není ještě konec světa. Že i před šedesátkou můžete znova zabojovat o své místo na slunci na poli lásky a sexu. Nestydět se za své sexuální fantazie a potřeby a ukázat okolí, že lidé v tomto věku ještě nejsou za zenitem.
Na jednu stranu si říkám, že Sandy je opravdu moc čtivým ukončením, na druhou je mi líto, že tahle série končí. Ty hodiny, které jsem s tím strávila byly moje oblíbené. I když sedm dílů je hodně, užila jsem si všechny a žádný nebyl zklamáním.
Pokud jste vydrželi až do šestky, tak vám sedmička nesmí chybět. A pokud jste si to užili jako já, tak Sandy je jasná volba na příští knihu, kterou budete kupovat. Pokud už ji máte doma, tak není na co čekat. Věřím, že k téhle sérii se jednoho dne, v důchodu, s drinkem v ruce na lehátku, někde u vody, vrátím. Hezké čtení.
  Hvězdné hodnocení:
Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Sandy můžete zakoupit.
Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *