Skandální noc – Elle Kennedy

Autor: Elle Kennedy
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 224

„Darcy byla zaražená.
A frustrovaná.
A neskutečně vytočená.
Schválně zamířila dnes večer do Kribu, protože věděla, že tady rozhodně nepotká AJe, jenže co čert nechtěl, místo toho narazila na jeho nejlepšího kámoše. Na chlapa, který jí dával víc než jasně najevo, že ji nemá rád.“

Ještě nikdy se necítila se špatným mužem tak báječně…
Bývalý zápasník Reed Miller celé měsíce tajně touží po dívce svého nejlepšího přítele, ale odmítá ohrozit přátelství kvůli ženě – především ne kvůli takové, která ho nemá zrovna dvakrát v lásce. Teď, když je Darcy znovu volná, je o to více třeba držet se od ní dál. Jenže mezi nimi panuje silná přitažlivost, kterou je obtížné ignorovat, a jakmile dostal jednou šanci ochutnat… kdo ví, co bude dál.
Darcy Grantovou už nebaví chovat se slušně a počestně. Hledá vášeň a není pochyb, že Reed je alfa samec, který jí přesně tohle poskytne. Ačkoliv nemá zájem s takovým typem muže chodit, a už vůbec ne, když je to nejlepší kamarád jejího ex, nemůže si pomoct, aby nepodlehla Reedovým zkušeným dotykům. Teď jde jenom o to, stanovit základní pravidla – a doufat, že se jich ten drsňák, co pravidla rád porušuje, bude držet. Pokud ovšem pustí Reeda do svojí postele, má vůbec šanci nepustit si ho i do srdce?

Skandální noc je volným pokračováním Hříšné noci. Seznámíte se s druhým ze tří kamarádů. Přichází drzý a sexy Reed Miller. Tento příběh je stejného ražení, takže jsme stále ve vodách, kde se více hodí červené brýle a větší soukromí u čtení.

Reed Miller jde ve svém příběhu z extrému do extrému. Chlap, co je jako hora, neuvěřitelně sexy a zábavný. Ví to o sobě, přesto na druhou stranu ve všem o sobě pochybuje. Protože vyvedl jako dospívající kluk pár lumpáren, myslel jen na sebe a neměl žádný mužský vzor, myslí si, že z něj nikdy nemůže být pořádný chlap pro život. Že je dobrý jen na sex.
Někdy byl až moc velký uplakánek na můj vkus. Naštěstí se uměl rychle vzpamatovat a chovat se jako vyzrálý muž, kterým podle mě byl. Přirostl mi přes to všechno nejvíce k srdci.

O Darcy už to říct nemůžu. Neříkám, že by byla nějak nesympatická, ale její popírání a závěry, když cítí to, co cítí, mi k její osobnosti neseděl. Jako by najednou popírala vše, čemu věří.
Chápu, že chce zažít opravdovou vášeň, ale nikdo nikdy neřekl že vášeň nemůže jít ruku v ruce s láskou. Ale jako by to pro Darcy bylo neslučitelné.

„Reed není můj přítel.“
Hrudníkem mu projela taková bolest, že by mu to dokázalo roztrhat srdce na kousíčky.
Reed není můj přítel.
Tělo mu zchladlo na kus ledu a drobné jehličky agonie se mu zarývaly do kůže. Ne, samozřejmě že nebyl její přítel. Nebyl nic jiného než její pitomá aférka.
Jak na to mohl zapomenout?“

Tito dva hlavní hrdinové se dobře doplňovali. Ona slušná a otevřená holka a on tajnůstkář až za hrob, protože si o něm všichni myslí, že ještě nevyrostl z průšvihů a nezodpovědnosti, tak proč jim dokazovat opak. Přitom chtějí oba to samé, jen jdou na to špatnou cestou.

Musím uznat, že jsem ráda, že to není má první série od Elle Kennedy, asi bych z ní nebyla tak nadšená. Oproti jiným knihám je Skandální noc trochu slabší, děj jednoduchý a předvídatelný. Stejné sexuální popisy. Taková jednohubka, neurazí, ale nenadchne.

Jestli vás první díl uspokojil, tak Skandální noc bude mít stejný efekt. Nic hlubokého, prostě sexuální román z prostředí nočního klubu. Určitě doporučuji udělat pauzu mezi díly, více si to užijete a ne jako já, číst vše najednou.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Skandální noc můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *