Tradiční české koledy s ilustracemi Josefa Lady

Ilustrace: Josef Lada
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2019
Počet stran: 52

Prožijte kouzelné vánoční svátky s oblíbenými koledami a krásnými ilustracemi Josefa Lady. Zazpívejte si s dětmi nejznámější vánoční koledy a vystřihněte si obrázky s vánočními motivy, které najdete v příloze na konci knihy. Při zpívání si můžete společně postavit zimní vesničku, betlém nebo si ozdobit vánoční stromeček.

Dnes se opět nesetkáte s recenzí na dětskou knihu, ale představím vám Tradiční české koledy, s ilustracemi Josefa Lady.
Kdy jindy si s dětmi listovat na stránkách, kde objevíte všechny známé koledy, které znáte už ze svého dětství, s ilustracemi, které vám vykouzlí úsměv na tváři?

Kniha Tradiční české koledy vyšla už v loňském roce, ale přiznám se, že jsem si ji šetřila až do dnešních dní. Všude se objevují recenze na vánoční příběhy (jo, u mě taky), takže proč se nepodívat i po nějaké dětské knížce, která vám bude evokovat vánoční atmosféru?

A můžete si být jistí, že ta vánoční atmosféra na vás dýchne hned ve chvíli, kdy objevíte slova koled jako například Chtíc, aby spal, Jak jsi krásné neviňátko nebo třeba Nesem vám noviny.
V knize Tradiční české koledy je vždy dvoustrana věnována jedné koledě, nalevo máte celý text a napravo velkou ilustraci od Josefa Lady. Musím se přiznat, že jeho ilustrace jsou pro mne stále neskutečné, úžasné a pokaždé, když je vidím, jsem opět dítětem, které se těší na Vánoce – nebo mám chuť přečíst si kocoura Mikeše. 🙂

Celkem se můžete těšit na 20 vánočních koled, které jsou vytištěné na kvalitním, křídovém papíře, ilustrací je dost, kniha působí opravdu vánočně, takže za mě jedna z nejhezčích dětských, vánočních, co máme doma.
A chci také zmínit, že na konci knihy ještě na děti čekají 4 strany, kde jsou pro ně připraveny vánoční vystřihovánky.

Jsem z knihy Tradiční české koledy opravdu nadšená, hlavně díky vzpomínkám, které ve mě vyvolává. Pokud chcete svým dětem také vytvořit nějaké pěkné vzpomínky, zkuste k tomu použít i tuto knihu, věřím, že je ještě umocníte. 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Tradiční české koledy můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *