Velké hrátky se zvířátky – Václav Ráž

Autor: Václav Ráž
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 128

Máte rádi zvířata a baví vás objevovat skryté obrázky, řešit hádanky nebo vystřihovat?
Jsou pro vás papírové skládačky skvělá zábava? Nudit se rozhodně nebudete, v této knížce na vás čekají oblíbené spojovačky, omalovánky, bludiště, osmisměrky a další úkoly.
Ukažte, že si umíte poradit i s nejzáludnější hádankou, a užijte si hrátky se zvířátky!

Už jsem vám představila několik pracovních sešitů. V těch posledních se vaše děti učí poznávat a psát písmena a číslice. Ale věděli jste, že se také můžou vyblbnout s hádankami, bludišti, spojovačkami? Že ne? Tak třeba se koukněte na tyto Velké hrátky se zvířátky.

Na více než sto stránkách sešitu Velké hrátky se zvířátky čeká na vaše děti spousta zábavy. Můžou si vystřihnout papírová zvířátka a vytvořit si tak svou vlastní papírovou zoo, budou hledat slova v osmisměrkách, pospojují si několik čísel a tím tak vytvoří krásné obrázky, třeba oipici nebo ježka, budou překreslovat za pomoci sítě nebo malovat podle čísel, což to poslední zmíněné je hodně populární i u dospělých, tak ne že to vy, rodiče, uděláte za ně! 🙂

A samozřejmě nesmím zapomenout na dětské oblíbené bludiště, taky v knize Velké hrátky se zvířátky jich je připraveno dost, a nakonec se procvičí i to psaní a čtení, protože budou tvořit slova z přeházených písmenek.
Spousta obrázků k vybarvení, spousta hravých úkolů, to vše v tomto sešitě. Myslím, že tento sešit zabaví vaše děti v deštivých dnech dlouhou dobu. 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Velké hrátky se zvířátky můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *