Veselé hrátky se zvířátky – Václav Ráž

Autor: Václav Ráž
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 64

Máte rádi zvířata a baví vás řešit hádanky, hlavolamy a logické úkoly? Jsou pro vás vystřihovánky skvělá zábava?
V této knížce na vás čekají úžasné dokreslovačky, bludiště, skládačky, omalovánky, křížovky i zapeklité rébusy. Tak pojďte na to! Uvidíte, že úkoly se zvířátky vás budou bavit.

Tak se mi zdá, že s pracovními sešity pro děti se u nakladatelství Bambook roztrhl pytel, ale to je jen a jen dobře!
Tentokráte mám pro vás informaci, že vyšel nový s názvem Veselé hrátky se zvířátky. Opět je autorem Václav Ráž a opět si tento sešit drží vysokou kvalitu.

Veselé hrátky se zvířátky je knihou/sešitem, do kterého si můžou děti čile malovat, psát a vybarvovat jej. Ilustrace Václava Ráže už jsou nám všem známy, jednoduché, všeříkající, veselé, které upoutají každé dětské očko.

A co všechno na vaše ratolesti v sešitě čeká? Tak třeba u nás doma nejoblíbenější – bludiště. 🙂 To je to první, co můj syn vyhledává, nalistuje a udělá. A pak už je to o tom, na které stránce otevře Veselé hrátky se zvířátky. Nikdy nejede od první stránky (to rozhodně nemá po mě!).

Takže dále tu máme osmisměrky, skládačky – kde si podle návodu sestavíte malé zvířátko, nechybí omalovánky, přeházená písmenka, hledání rozdílů a námi doma oblíbené zoo – děti si vystřihnout zvířátka a můžou si s nimi libovolně hrát.
Jsou zde i stíny, kreslení podle návodu a třeba také puzzle.

Veselé hrátky se zvířátky je knihou, která vaše děti zabaví na dlouhé hodiny, je zde plno různých a rozmanitých hlavolamů a úkolů, které na děti čekají a věřím, že u ní stráví spoustu veselých a zábavných okamžiků. A vy spolu s nimi. Přeji, ať ten čas stojí za to!

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Veselé hrátky se zvířátky můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *