Vytočenej na Maxx – Melanie Moreland

Autor: Melanie Moreland
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2021
Počet stran: 352

„Odloudal jsem se do domu, vypil další pivo a poslouchal ticho.     
Bylo předtím vždycky tak hlasité? Charly u mě byla teprve pár týdnů, v domě bydlela ještě kratší dobu, a přesto mi to tady bez ní připadalo prázdné.     
Vůbec jsem nevěděl, co s ní mám dělat. Pořád tvrdila, že nemá zájem o nic jiného než o sex, ale já jsem o tom pochyboval. Sex s ní byl ale neuvěřitelný. Bezkonkurenčně nejintenzivnější vášeň, jakou jsem kdy se ženou poznal.“

Maxx Reynolds potřebuje pomoc. Jeho práce, dům i celý život jsou v rozkladu. V zoufalství hledá na internetu a chce najmout nového zaměstnance pro svoji dílnu, kde mimo běžné opravy restauruje i historické motorky. Čeká, že do jeho firmy přijde chlapík jménem Charly a usnadní mu život. Místo toho se objeví svérázná zrzka Charlynn. Je na tom vlastně podobně. Prchá z města, protože nemá práci, byt ani peníze. Získat zaměstnání v autoopravně na kanadském venkově je pro ni jediná možnost. Čeká, že budoucí šéf bude starý mrzout. Mýlí se ovšem ona i Maxx…  
Místo aby si oba život vyřešili, se jim však zašmodrchá ještě víc. Dokážou se přenést přes svá předchozí traumata? Charlynn je nejenom vtipná a k tomu ještě neuvěřitelně schopná, ale hlavně – je to žena, a to velmi sexy žena! Starého mládence Maxxe to vytočí na maximum. Sice ji nemůže vystát, ale taky jí nedokáže odolat. Navíc Charlynn stále víc propadá jeho mlčenlivému kouzlu a vlastnostem pravého chlapa. Ve vzduchu to jiskří… Jak tohle asi skončí?

Další kniha, která se mi dostala na seznam recenzí je dílo Melanie Moreland. Její série mě celkem okouzlila a musím uznat, že její samostatné knihy patří k těm lepším. Vytočenej na Maxx, ale překvapil nebo mi možná sedl k aktuální náladě, každopádně tak jako tak, jsem si užila jízdu plnou vtipu, vášně a oddanosti.

Charlynn je v úzkých. Přišla o práci, její spolubydlící ji okradla a vybílila byt a správce ji sdělil, že dluží za tři nájmy, ale může to splatit v naturáliích. Asi víte, co to znamená. Protože má klíče od každého bytu, tak nemá problém ji kdykoliv navštívit, když není doma. Její jediná ochrana, když je v bytě na řetízek, ale tomu moc nevěří, takže hledá způsob, jak co nejrychleji zmizet. Když najde pracovní inzerát, který zní staromódně a požadavky má jako na manželku a asistentku v jednom, vysměje se mu a také to tomu staříkovi napíše. Bohužel je to nakonec její jediná naděje na útěk, protože je to mimo město a nabízí i ubytování. Je pracant, a tak hodlá tomu mrzoutovi ukázat, že bez ní už nedokáže fungovat. Zrzku na cestě za novým životem, ale čeká velké překvapení, které změní její plány.

Neumí vařit, nerozumí technologii, nesnáší papírování a na platby za práci nespěchá. Jeho vášeň je restaurování motorek a vede autodílnu po otci. Jak tohle může dopadnout? Kdo koho překoná? Vyhraje zmatek nebo člověk? Maxx Reynolds stojí na křižovatce, ví, že už to dlouho takhle neutáhne, a tak dá na radu své kamarádky a podá si inzerát. Jak to, ale všechno zformulovat, aby to obsahovalo vše a lidi to vzali vážně? Jak nazvat osobu, kterou hledá? Vzpomene si na rodiče a na to, jak jeho otec vždy mluvil o jeho matce. A inzerát je na světě. Teď jen vyčkat, až se najde ta správná „Dívka Pátek“. Maxxe ze všech odpovědí nakonec zaujme kluk jménem Charly a tak mu dá šanci. Nečeká však, že Charly má dlouhé zrzavé vlasy, prořízlou pusu a nejvíc sexy zadek, který kdy viděl. Tohle bude katastrofa. Tohle bude Vytočenej na Maxx.

 „Hledá se: Dívka Pátek/ Pravá ruka                           
Povinnosti: Vedení domácnosti, nákup potravin, praní, vaření.
Požaduju zdatnost v účetnictví, fakturování, bankovnictví, kontrole zásoba správě webových stránek pro podnikání.
Nutné je umět řídit, schopnost zorganizovat si činnost a pracovat samostatně.   
Předpokladem je mít rád život na venkově s omezeným přístupem do větších měst.
Láska ke psům podmínkou.
Dovednost péct koláče výhodou.
Pracovní doba: pondělí až pátek 08:00 – 18:00, sobota 8:00 – 12:00.
V sobotu odpoledne a v neděli volno.
Pokoj s vlastní koupelnou.
Strava plus plat.
Pouze vážní zájemci.“    
                                                 

Povahy hlavních postav se skvěle doplňovaly. Přesně zde platí, co se škádlivá, to se rádo mívá. Tihle dva se škádlí až do zbláznění. S úsměvem na rtech čekáte, kdo vyhraje nebo spíš kdo se dřív neudrží.
Protože pak je to jedna velká vichřice plná žáru, vášně a lásky. Ale stejně jako ta vichřice, tak i tohle se rychle přežene a zase se vrátí ty pochybnosti a provazy, které vás drží zpátky. Vytočenej na Maxx vás drží stále v napětí, zda se vichřice stane slunečným dnem, který byste s radostí vítali každý den.

Knihy této spisovatelky jsou napsané velmi čtivým způsobem. Žádné dlouhé popisovací pasáže, stále se něco děje nebo vyvíjí. Vytočenej na Maxx není výjimka, dostanete poutavý příběh postavený na nedůvěře a lásce.

Musím uznat, že jsem si u knihy Vytočenej na Maxx odpočinula a užila si vtipné chvíle. Nezáleží kde jste nebo kolik máte času, tahle kniha vás dokáže vytrhnout z reality a není problém se k ní kdykoliv vrátit a znova se začíst. Přeji příjemnou četbu.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Vytočenej na Maxx můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *