Zábavné skládačky a vystřihovánky pro šikovné děti – Václav Ráž

Autor: Václav Ráž
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2020
Počet stran: 64

Baví tě vystřihovat z papíru senzační věci? Jsou pro tebe papírové skládačky skvělá zábava? V této knížce na tebe čekají úžasné papírové vystřihovánky, krásné a zapeklité skládačky a spousta dalších super úkolů. Při vystřihování a skládání si navíc procvičíš postřeh, soustředění, pozornost i trpělivost. Přijmi výzvu a poskládej všechny zábavné skládačky a vystřihovánky.

Určitě si pamatujete, že už v minulosti se u mne objevila „recenze“ na nějaký ten pracovní sešit nebo sešit s různými aktivitami. Dnes tomu nebude jinak a představím vám, ve zkratce, Zábavné skládačky a vystřihovánky pro šikovné děti, které ilustroval pan Václav Ráž.

Václav Ráž pro ty z vás, kteří mě sledují, nebude neznámý muž. Jeho ilustrace provází mnoho knížek, které jsem vám již představovala. Pro připomenutí třeba Strašidla z Vidlákova, Zatoulané štěně nebo třeba Fridolín a kouzelný Bambola.
Jeho ilustrace jsou jednoduché a i mladší děti z obrázku vždy poznají o co se jedná.

Zábavné skládačky a vystřihovánky pro šikovné děti je pracovní sešit, kde na šesti desítkách stran máte vždy jednu skládačku (puzzle) nebo vystřihovánku – zvířata. Druhá strana je logicky prázdná, aby vám nevadilo všechno rozstříhat.
U nás na plné čáře vyhrály právě ty zvířata, se kterými jsme si postavili vlastní zoo, ovce sežrala vlka, a žirafa dokonce lva! No fakt, padl za vlast. 🙂

Jediné, co mě mrzí na tomto sešitě, tak je papír, na kterém je vše vytištěno. Kdyby do knihy dítě psalo, malovalo, tak klasický, kancelářský papír nevadí, ale tím, že se zde všechno vystřihuje a poté skládá, bylo by lepší si trochu připlatit a třeba tam mít tvrdší papír. Proto nám žirafa sežrala lva, protože padl k zemi pro jistotu dřív, než k němu došla. 🙂
A nedej bože, když malý skládal puzzle a kýchnul. Už se mu skládat fakt nechtělo, protože části skládačky se válely dál, než by se zdálo. 🙂 Jo, i takové nebezpečí hrozí, když dáte dětem do ruky Zábavné skládačky a vystřihovánky pro šikovné děti, protože ještě pár dní po hraní můžete nacházet překvapení na místech, kde byste je nečekali. 🙂

Ale jinak je to skvělý nápad. Zábavné skládačky a vystřihovánky pro šikovné děti klidně můžou být skvělým parťákem na výlety, na dovolenou, na dlouhé zimní večery, klidně do školky pro paní učitelky nebo jen tak, na zpříjemnění deštivého odpoledne.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si Zábavné skládačky a vystřihovánky pro šikovné děti můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Daramegan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *