Hrátky s pastelkami – Václav Ráž

Autor: Václav Ráž
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 64

Chcete se naučit kreslit různá zvířátka nebo třeba letadlo? S pomocí návodných obrázků to hravě zvládnete.
V knize také najdete spletitá bludiště, omalovánky k vybarvení a další super úkoly.
Připravte si pastelky a pojďte na to. Uvidíte, že kreslení je skvělá zábava!

Opět pro vás nemám recenzi jako takovou, ale ráda bych vám představila pracovní sešit Hrátky s pastelkami od Václava Ráže. Tato „kniha“ je čistě pracovní, pro všechny děti, které se chtějí naučit pořádně kreslit a omalovánky jsou jejich vášní.

Nejdříve vám napíšu, co vše můžete v sešitě Hrátky s pastelkami objevit. Tak třeba vybarvování podle čísel, překreslování pomocí čtverců, bludiště (dětmi oblíbené), omalovánky jako takové, trochu rébusů a hádanek s písmenky.

Ovšem to největší gró knihy Hrátky s pastelkami je překreslování obrázků po jednotlivých krocích, takže svým způsobem učení se, jak na to a jak co namalovat. Kočka, medvěd, raketa, zajíc a mnoho dalších obrázků budou vaše děti umět kreslit. Výhodou je také to, že když dojde na učení kreslení, na druhé stránce je prázdná A4, tudíž nemusíte nikde hledat papíry nebo notýsky a děti se můžou vyřádit přímo v sešitě.

Hrátky s pastelkami je sešit, který u nás má pevné místo. Syn ještě není tak zdatný, aby vytvořil krásného dinosaura, ale jeho kytka, díky této knize je skvělá. Teď už jen zdokonalovat a procvičovat. Věřím, že i vaše děti, které mají umělecké vlohy a tendence, si tento sešit užijí a stráví s ním spoustu času. Ideálně pro děti od 6 let, ale co vám budu… Tak hezkého dráčka, jako teď, jsem před tímto sešitem neuměla… 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Hrátky s pastelkami můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *