Velká kniha luštění a spojovaček – Václav Ráž

Autor: Václav Ráž
Ilustrace: Václav Ráž
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2022
Počet stran: 128

Baví vás objevovat skryté obrázky, řešit hlavolamy, logické úkoly a luštit křížovky a osmisměrky? Jsou pro vás papírové skládačky skvělá zábava?
V této knížce na vás čekají úžasné spojovačky, omalovánky, bludiště a další super úkoly.
Ukažte, že si umíte poradit i s tou nejzáludnější hádankou a tím nejzapeklitějším rébusem, a užijte si skvělou zábavu!

Opět se hlásím s informací, že u nakladatelství Bambook vyšla nová knížka, která je spíše pracovním sešitem. Velká kniha luštění a spojovaček je plná různých úkolů pro děti, při kterých se zabaví na opravdu dlouhou dobu a díky rozmanitosti se nestihnou nudit.

Jak už víte z minulých článků, u nás doma jsou tyto knihy velice populární a já se přiznám, že i mnou velmi oblíbené, protože když si můj syn k nim sedne, tak vím, že mám minimálně půl hodinu pro sebe (pokud spí naše malá slečna) :-).
Velká kniha luštění a spojovaček má vše, co má mít takovýto sešit, aby zabavil jak kluky, tak holky.

A na co se tedy můžou vaše ratolesti těšit? Nechybí (a dle mého ani nesmí chybět) oblíbená bludiště. A pak už jsou zde těžší úkoly, jako například osmisměrky, skládání puzzle, hledání jednoho páru v mnoha nepárových obrázcích, vybarvování podle čísel a to nejdůležitější – spojovačky podle čísel, kde si děti i následně můžou obrázek vybarvit (jak vidíte na fotce, malý se do toho pustil s velkou vervou) :-).

A je toho ještě trochu víc, co Velká kniha luštění a spojovaček vašim dětem může nabídnout. Tudíž, jestli jste rodiči, jestli jste sourozenci, a chcete už teď skvělý vánoční dárek, který děti potěší a zabaví, tak neváhejte.
Těchto knížek vychází v poslední době spousta, a jedna je lepší než druhá, takže nemůžete sáhnout vedle. 🙂

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Velká kniha luštění a spojovaček můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *