Americký princ – Sierra Simone

Autor: Sierra Simone
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2020
Počet stran: 352

„Neztišil hlas, avšak prohloubil ho. „A to mi připadá jako dokonalé přirovnání. Jsi malý princ, Embry Moore, ve všech myslitelných směrech. Bohatý a rozmazlený jako Sebastian…A přesto zasněný a smutný jako malý princ ze Saint-Exupéryho knihy.“ Malý princ.“

Kdo jsem?
Jsem syn a nevlastní bratr. Voják a viceprezident.
Jen s ním jsem však princ. Jeho malý princ.
Jen s Maxenem a Greer dává můj život smysl, jen s nimi dokážu najít klid a mír a zahnat démony, kteří mě pronásledují. Muže jako já však šťastný život nečeká. Nezasloužíme si to. Měl jsem tušit, že láska tak ostrá jako naše dokáže ranit z obou stran.
Jmenuji se Embry Moore a sloužím k potěše prezidenta Spojených států… prozatím.
Tohle je příběh amerického prince.

Americký princ je druhým dílem ze série Nový Kamelot. Je to napínavější, více dějové a méně sexuální. Nebo jsem si možná zvykla, ale to u mě asi nehrozí. Příběh navazuje a pokračuje v časové ose dále, takže vás čeká další kus života všech tří aktérů.

Embry Moore, viceprezident amerických států, bývalý voják, sobec a špatný člověk každou buňkou v těle. Je mu jedno koho má v posteli, zda je to muž či žena, důležité je, že se může vyzuřit.
Vzrušuje ho, že někomu ubližuje, stejně jako je ubližováno jemu, má totiž pocit, že si nic jiného nezaslouží. Žije v domnění, že nemá nárok na nic hezkého v životě a vše musí obětovat. Že je to tak správně, protože je zlý a špatný.
Ale já měla pocit, že své oběti přináší, protože miluje. Zatím je mi ze všech postav nejmilejší. Oproti Greer, i když oba vyrůstali v bohatství, mi přijde, že je jeho život složitější. Dělá si to z velké části sám a to proto, že se tak podceňuje. Někdy už byl opravdu na facku, na to že je to chlap, tak se hodně často lituje.

Zjistíte, jak jeho život plyne od doby co nastoupil službu až do přítomnosti. Že vlastně Ashe miluje už 14 let a není schopen ho opustit a tak snáší vše, co mu přítomnost vedle něj přináší. Kdo čekal, že uzavření manželství mezi těmito třemi lidmi je šťastným koncem jejich vztahu, tak se mýlil. Embryho nakonec okolnosti a možná i vykukující sebevědomí donutí udělat kroky, které se ani Greer ani Ashovi nebudou líbit, ale je to pro jejich ochranu a tak hodlá obětovat celou svou budoucnost. A více o něm už v knize Americký princ.

Greer je unesena, zažívá těžkou zkoušku a její muži se ji z té černé díry vzpomínek snaží uzdravit svým dominantním chováním. Protože je zvrácená, jak už jste asi zjistili, tak to na ni působí kladně a najednou je z ní opět usměvavá a milá žena. Bohužel únosem to nekončí a její život je dále v ohrožení. 

Třetím adeptem na lásku v tomto zvráceném manželství je Ash. Jak už víme, je hlavním dominantem v této trojici. Embry na něj tlačí, aby zajistil Greer bezpečí, ale protože je zároveň prezidentem, tak dává přednost lidu, nebo to tak aspoň Embrymu připadá. Jaký život vlastně do této chvíle prožil a co všechno stojí za jeho činy a názory nám prozradí třetí díl. Americký král je totiž o Ashovi. Ale tentokráte na vás čeká „pouze“ Americký princ.

„Je to stejné jako při mé svatební noci – naše oddělené dvojice se rozplynuly, zbyli jsme jen my tři, my tři se pohybujeme, líbáme a dýcháme jako jeden člověk. Nic nás nedělí, v tomhle okamžiku neexistuje žádná podezíravost ani žárlivost – jen jednota. Extáze. Primitivní touha po sexu spojená s posvátnou hlubokou touhou co nejupřímněji milovat jinou duši. Páření. Přesně to tohle je. Slovo, které znamená obojí: sex i sdílení života.“

V tomto díle, Americký princ, se k pohledu Greer dostal pohled i Embryho, protože jde hlavně o jeho minulost, která ho utvořila a dostala do přítomnosti. V té ale prožíváme situace z pohledu obou dvou.
Na stránkách tohoto příběhu už najdeme něco více než jen sex a sexuální praktiky. Je to tak půl na půl, takže jsem zvědavá, co nám přinese poslední díl.

Každopádně mě dopaluje, že každý další orgasmus je lepší než ten předtím, tak jsem zvědavá kam až se to teda celé dostane. Zatím se to hodně podobá padesáti odstínům. Tedy jak jsem slyšela, protože já další díly (myslím těch odstínů) nebyla schopna číst.

V doporučení se můžu pouze opakovat, protože druhý díl je zapotřebí číst jedině až po prvním díle. Vše na sebe navazuje, takže nejde číst jen některé díly nebo na přeskáčku. Pokud vás, nepuritány, první díl zaujal, tak určitě pokračujte, protože to má spád a napětí roste každou stránkou. Vy, co jste na váhách, tak taky pokračujte, protože druhý díl je lepší než první. Takže četbě zdar a těším se po třetím díle. 

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Americký princ můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *