Bezchybní – J. D. Hawkins

Autor: J. D. Hawkins
Nakladatelství: Baronet
Rok vydání: 2022
Počet stran: 216

„Probudím se na hotelovém pokoji, natažený přes postel. Povlečení mě chladí na tváři. Na stolku v chodbě stojí váza s květinami a na zdech visí několik maleb v pastelových, uklidňujících barvách. Mám na sobě kalhoty, i když si nepamatuju, že bych si je oblékl, a všimnu si, že na pracovním stole stojí prázdná lahev od šampaňského.“

Sexy a svobodný miliardář bez závazků. Hvězda kanálu YouTube. A nejžhavější noc jejich života.
Existuje jen jediné pravidlo, které odmítám porušit – žádné pletky s podřízenými. A mohlo mě napadnout, že někde bude háček. Vysoké podpatky, rudá rtěnka, bezchybná; byla to ta nejkrásnější žena na veletrhu kosmetiky – to už o něčem vypovídá. Ne že bychom si později na hotelovém pokoji povídali. Jen jedna noc, ovšem to jsem netušil, jaké překvapení na mě čeká v pondělí ráno v práci.
Když jsem ho uviděla poprvé, řekla jsem si, že je až příliš nafoukaný, ale zároveň neodolatelný. Vlastně dokonalý odrazový můstek po mém pekelném rozchodu. Takže jsem zahodila svá obvyklá pravidla a svedla ho k sexu na jednu noc. Žádná jména, žádné závazky. Nakonec mě to zasáhlo víc, než jsem čekala.

J. D. Hawkins nám dospěl a zmužněl. 🙂 Určitě víte z předešlých recenzí, proč jsem jej obdivovala. Za to, jak dokázal napsat erotický příběh, který nebyl čistě jen o sexu. Jenže Bezchybní jsou úplně jiní. Žádná hra na kočku a myš, žádné nadbíhání, tentokráte to začíná hned zostra.

Ovšem tím, že jsou Bezchybní jiní, nechci říci, že autora už neobdivuju. Pro mne je pořád nepochopitelné, jak dokáže psát dějovou linku pohledem ženy, navíc tak, aby to nepůsobilo uměle, ale naopak – věrohodně a uvěřitelně. Na to, že je chlap, tak je fakt skvělý!
Tentokrát se v příběhu setkáte se Zoe a Liamem. Tito dva si to spolu rozdají hned v prologu, ale s podmínkou – žádné jména, žádné čísla, žádný kontakt. Jen živočišný sex. Ovšem, to by nebyla kniha, aby to nedopadlo jinak, než si ti dva prvně vysnili.

„Vlastně jsme se Savannou zrovna na odchodu,“ oznámí Zoe, hodí na sebe plážovou tuniku a uspěchaně si posbírá věci.
„To je dost škoda. Chtěl jsem vás pozvat na loď, abyste se seznámily s mými přáteli. Ale jestli máte jiné plány…“
Zoe otevře pusu, jenže než stihne něco říct, Savannah vyhrkne: „Rády se připojíme! Díky za pozvání.“
Všimnu si, jak Zoe probodne svou kamarádku pohledem, ale předstírám, že jsem nic neviděl.“

Zoe jako známá youtuberka, která se zabývá kosmetikou, se dostane do startupové společnosti, na pozici reklamní manažerky a má za úkol dovést do konce aplikaci, aby si ji uživatelé stahovali a používali. Má kolem sebe spoustu přátel a vlivných osobností, o které se může opřít, ale také má nad sebou ředitele společnosti, který je shodou okolností onen muž z prologu, o kterém neměla nic vědět. A na problém je zaděláno. Ve chvíli, kdy na poradě se vzájemně vpijí očima do sebe, jsou oba v patové situaci. Jak z toho vybruslí? To už se dozvíte v příběhu s názvem Bezchybní.

Ač tady bylo toho sexu a erotických hrátek na mě hodně, protože víte, že já to nijak nemusím – hlavně tedy ty detailní popisky, tak tady mi to nevadilo a bylo mi to vynahrazeno celkovým příběhem, i když byl předvídatelný, přesto jsem si jej užila a zažila jedno odpočinkové odpoledne společně s knihou Bezchybní.
Samozřejmě v tomto příběhu není žádná hluboká myšlenka, ale je to vyprávění, u kterého se zasníte, u kterého si odpočinete, budete se usmívat a užívat si pohodičku.

Ač je Liam nechutný miliardář, tak jeho povahu autor vymyslel skvěle, žádní démoni z minulosti, kterých by se musely ženy bát, jen „klasické“ rodinné problémy a tak stejně to měla Zoe, což se mi moc líbilo. Nemusela jsem přemýšlet, kdy vyplave na povrch něco, co by mohlo vyvolat spory. Maximálně tak něčí blbost, to jo, ale zase to bylo pochopitelné, nebo ne? A bylo to vyhrocené? To už nechám na vás a na vašem úsudku. Já už jen napíšu to, že Bezchybní a tedy i autor, J. D. Hawkins si zaslouží vaši pozornost, protože tato literatura je přesně ta, která vám dá oddychnout v každé těžké chvíli.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Baronet, kde si knihu Bezchybní můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *