Drž mě – Stacey Kennedy

Autor: Stacey Kennedy
Nakladatelství: Metafora
Rok vydání: 2022
Počet stran: 216

„Opatrně, vypadáš jako muž, který nemá oči pro nikoho jiného.“
Archer střelil koutkem oka po Kieranovi. „Věř mi, ta by mě zabila dřív, než bych dostal šanci se do ní zamilovat.“ Ať cítil k Elise cokoli nebylo to romantické; bylo to čistě fyzické. Syrové. Hříšné. Ale zároveň… jiné. Vlastně by ani nedokázal popsat, o co šlo.“

Pro soukromou vyšetřovatelku Elise Fanningovou je nabourání se do sítě exkluzivního klubu Phoenix hračka. Stačí pár kliknutí, pomoc kamarádky a dostane se za zamčené dveře velmi uzavřené společnosti.
Elise si však rychle uvědomí, že nebyla tak nenápadná, jak si myslela, protože se ocitne tváří v tvář šéfovi ochranky klubu, vysloužilému vojákovi Archeru Westbrookovi. V obnošených džínách a kožené bundě vypadá jako chodící reklama na chtíč a čelit mu nebude vůbec snadný úkol.
Archer miluje chytré a svůdné ženy. Takže když se Elise nabourá do sítě, o které si myslel, že je nedobytná, je ohromen. A když dojde k narušení bezpečnosti ještě z jiné strany, je mu jasné, že potřebuje Eliseinu pomoc.
Střet dvou tvrdohlavých osobností vede k sérii vášnivých výměn názorů, během nichž si Archer postupně uvědomuje, že potkal svůj ideální protějšek. Každý opojný pohled, každý horký dotek v něm vzbuzuje stále větší vášeň, ale Elise je ostražitá. Bude jí muset ukázat, že spalující touha mezi nimi stojí za trochu rizika.
Když jí Archer nabídne jednu noc ve Phoenixu, během níž se může oddávat své nejdivočejší fantazii, Elise ví, že by měla odmítnout. Přesto souhlasí. Ignorovat slastné pocity, které s ním zažívá, je nemožné. Souhlasí s jednou nocí a pak Archerův svůdný svět nadobro opustí.
Takový je aspoň plán…

Drž mě je druhý díl erotické série se kterou jsem vás seznámila nedávno. Určitě si vzpomínáte na první díl s názvem Sváděj mě, kde ústředním místem byl erotický klub. Zde je sice zavřený, ale to neznamená, že by jste přišli o všechny ty pikantnosti, které se v něm dějí.

Soukromé očko Elis je jedna ze spolubydlících a nejlepších kamarádek Zoey. To ona zařídila proniknutí do systému Phoenixu, aby se tam Zoeyi dostala. A i když se za to nikdo ze skupiny našich mužů nezlobí, spíše naopak, protože pomohla dobré věci, je tu jeden z nich, který ji nesnáší.
Prolomila totiž jeho zabezpečení a je vždy o krok před ním. Taky ji štve, ale musí uznat, že ji ta hra, kdo je lepší, baví. A že ji přitahuje. Když ji požádá o pomoc s případem, který se týká Phoenixu, neváhá ani chvíli. Bude její společné vyšetřování s Archerem natolik významné, aby změnilo její pohled na vztahy, který si nese ze své velmi ošklivé minulosti?

„Elise její objetí opětovala, i když věděla, že Zoeyiny rady jsou příliš obecné. Zoey našla skutečnou lásku. Opravdovou lásku. Nikdy nezažila, jaké to je mít zlomené srdce, ne tak jako Elise. Ne, Elise se zapřisáhla, že nikdy neskončí jako její matka. Nebude žádná trpitelka, která se zoufale snaží o to, aby vztah nějak fungoval.
To nikdy.“

Drž mě už není tolik o sexuálním šmírování jako o soukromé lásce nebo možná bych to měla nazvat soukromém boji se sexuálním napětím. Ale pořád to má ten svůj šmrnc a drží si to svoje téma a žánr.
Oba díly mě zaujaly stejně. Každý je sice jiný a přesto stejný. Nevím, jak lépe to napsat. Až si to přečtete, tak mě pochopíte. Elise má tvrdou slupku, ale jinak je to citlivá žena a Archer si s sebou nese vojenskou minulost, i když se snaží ji házet za hlavu.
Drž mě má i hodně citlivou stránku.

Pokud jste první díl nečetli, přesto jste v mé recenzi dorazili až se a zaujala vás, tak všem s klidným svědomím můžu říct, že k přečtení knihy Drž mě, první díl nepotřebujete.
Ale.
S prvním dílem budete mít lepší požitek ze čtení, protože se vám v hlavě spojí těch pár detailů, které se zde objeví. Pevně věřím, že se potkáme i u třetího dílu.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Metafora, kde si knihu Drž mě můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *