Hravá abeceda pro předškoláky a prvňáky – Radka Kneblová

Autor: Radka Kneblová
Nakladatelství: Bambook
Rok vydání: 2023
Počet stran: 80

Soubor zábavných úkolů pomůže hravou formou seznámit budoucí školáky a prvňáky se všemi písmeny české abecedy. Děti se naučí poznat písmena od A do Ž a napsat je hůlkovým písmem, rozšíří si slovní zásobu pojmenováváním obrázků a procvičí si poznávání první hlásky ve slově.Sešit je plný barevných obrázků a nejrozmanitějších cvičení – dokreslovaček, omalovánek, sudoku, hledání rozdílů i stejných obrázků a dalších hravých úkolů na rozvíjení logického myšlení, grafomotorických dovedností a kreativity.

Tak další článek, který není recenzí, ale má spíše informativní charakter je tu. Bude hodně podobný tomu, který byl zveřejněn nedávno, protože se orientoval na učení psaní číslic a dnes tu je Hravá abeceda, která bude vaše děti zdokonalovat (a učit) psát – jak už název napovídá – písmena.

Písmena, která se děti budou učit psát, jsou velká, tiskací. Na to, že to má být pouze pomůcka k učení se, tak je to naprosto perfektní. Syn se pustil do sešitu Hravá abeceda ihned, jak dorazil a musím říct, že se zabavil a stále ještě baví.
A umí! 🙂

Hravá abeceda nejen, že poskytuje návod na to, jak písmena psát, ale má v sobě i spoustu dalších úkolů. Hledání stejných obrázků, kroužkování zvířat na stejné písmeno, malé obrázky k vymalování, nechybí ani velmi populární bludiště.

K sešitu Hravá abeceda už není víc co napsat, je to pracovní sešit, který vašim dětem hravou formou pomůže vypilovat si velká, tiskací písmena, naučit se abecedu a to, jak jdou písmena za sebou a k tomu si plnit spoustu různých úkolů, od vybarvování až po počítání nebo hledání. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají doma malé předškoláky nebo prvňáky – tak jak je to v názvu. Tímto sešitem jim to učení určitě velmi zpříjemníte.

Hvězdné hodnocení:

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství Bambook, kde si knihu Hravá abeceda můžete zakoupit.

Díky za přečtení a mějte se fajn!
Dara

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *